0

ÇANTA

Kadınlar, çantalara çok önem vermekteler. Çantalar, kadınlar için bir aksesuar olarak nitelendirilse de, şık görünümün bir parçasıdır. Kadınların üzerinde hassasiyetle durdukları aksesuarlardan biride hiç şüphesiz çantalardır. 2014 yılına girdiğimiz şu günlerde 2014 modasına uygun çanta modellerine göz atmak gerekiyor. 2014 yılında hangi çanta modelleri ile ön planda olduğunu göreceğiz. Kısaca çanta trendleri neler desek daha doğru olur.

Bu yıl nasıl bir çanta satın almalıyım diye kendinize soru soruyorsanız, ünlü markaların defilelerinde yer alan sezon trendlerine mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Deri çantalar yine her yıl olduğu gibi 2014 yılında da trendler arasında yerini almış durumda. Aynı zamanda deri detaylarının yer aldığı kıyafet ve diğer aksesuarlarda öne çıkanlar arasında. Kısaca deri, 2014′ün her alanında ön planda olacak deri modası başlığı altında bu konulardan.

Büyük model çantaları özellikle dile getirmekte fayda var. Hemen her yerde sokak modasında ve kıyafet kombinlerinde büyük boy çantalar zirvede olarak karşımızda. 2014 trendleri arasında geometrik desenler, mini taşlı, boncuklu el ve omuz çantaları, zincirli ve kutu çantalar yer alıyor.Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

back to top