0

GÖMLEK

Bayan gömlek modelleri mağazalarda hazırlanan tasarımlarla sınırlı değil. Her markanın kendine özel kaliteli koleksiyonlarıyla sınırları zorlayan renkli gömlekler ön planda. Her alışverişte dikkat çeken bu tasarımlar sizlere farklı bir bakış açısı sunabilir. En trend modelleri ve hemen her alanda tercih edebileceğiniz 2013 gömlek modelleri ile görülmeye değer çok fazla koleksiyon var. Şöyle bir baktığınız zaman, renk konusunda ve model konusunda ayrıcalığı bulabilirsiniz. Çünkü artık elinizin altına online alışveriş siteleri ve her yerde büyük alışveriş merkezleri var. 2013 bayan gömlek koleksiyonlarını bir arada toparlamaya çalıştık. Güncel bir koleksiyon olması için her markanın butiklerine göz attık. En şık gömlek modellerini seçmek için tüm renklerden tasarımları araştırdık.

Belirli markaların koleksiyonlarını inceleyerek bayanlara özel olan gömlekleri tek bir çatı altında topluyoruz. Bu sezonun yaz modası yine gömleklerden geçiyor. Tunik gömlek modelleri, kısa olan tasarımlar veya uzun olan modellerle son derece iddialı olan koleksiyonların var olduğunu görmek bizi çok mutlu ediyor. Yazlık gömlek modelleri arasından seçim yapmanızı öneriyorum. Daha doğrusu kumaşı ince ve sizi serin tutabilecek olan tasarımları tercih etmelisiniz. Çiçek desenleriyle süslenmiş gömlek ve etek tasarımları bu sene çok tutuldu. Seçim yaparken yeni sezon gömlek koleksiyonlarında bu çiçekli tasarımları görebilirsiniz. Doğru bir kombin ile desenli ve çiçekli oluşturulan koleksiyonlar, size hoş bir görünüm kazandırabilir. 2013 bayan gömlekleri için de bunun gibi daha nice modellerle karşılaşabilirsiniz.

Uygun fiyat aralıklarını sunan markayı da düşünmeyi ihmal etmeyin. Gömlek modelleri arasından doğru bir kararı vermek için her zaman söylediğim gibi kendi modanızı ön planda tutmalısınız. Belirli markalardan alışveriş yapan bayanlar bence bu alışkanlıklarından vazgeçmeliler. Çünkü yeni sezonda bayan gömlek koleksiyonları her markanın kendine has trendleriyle süsleniyor. Kesin ve net bir markanın modeli şıktır demek pek doğru olmayabilir. 2013 bayan gömlekleri arasından seçimi doğru model ile aramalısınız.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

back to top