30 Eylül 2016 Cuma

0

Koyu Karamel Saç Rengi

Yeşil ve kırmızı tamamlayıcı renkler olarak, birlikte iyi görünüyorsun. Ancak, bir kıyafet için, yeşil ve kırmızı bir Noel ağacı yerine bir sokak stili yıldız gibi bakıyor bırakabilir. Bunun yerine sıcak turuncu tonlar ile yeşil ayakkabı eşleştirme bu sorunu gidermek. Turuncu Noel çağrışımları olmadan herhangi bir kırmızı benzer bir etkiye sahip olacaktır. turuncu kıyafet bir öğe seçme ve siyah, kahverengi, nötr ya da donanmada Koyu Karamel Saç Rengi dinlenme ovayı tutarak deneyin. Alternatif olarak, renk tekerleği üzerinde yeşil yanında yer aldığı, sarı, çok büyük görünüyor.

yeşil ve açık mavi arasında, çamurcun giymek için eşsiz bir renktir. Bu ayakkabı bulundu, özellikle olsa da, aynı zamanda muhteşem bir renk. örneğin beyaz, mercan, pembe ve açık kahverengi gibi diğer ışık renkleri, ile eşleştirilmiş Teal yumuşak, kadınsı renk en iyi görünüyor. Bu renkler bir arada taze bakmak ve onlar hakkında ilkbahar havası taşır. Yumuşak bir şey değil, ancak, yerine çamurcun ayakkabı mavi getirir dramatik bir görünüm için zengin donanmaları ve cesur kırmızılar deneyin.

Kendi renk (ne olursa olsun renk) ile eşleştirilmiş tüm renkli ayakkabılar büyük bir bakmak eğilimindedir, ancak mavi giysiler ile eşleştirilmiş karamel saç rengi donanma özellikle fantastik görünüyor. mavi bebek, kobalt, ya da donanma kendisi seçmek ister mavi tonları ile eşleştirilmiş, lacivert ayakkabı şüphesiz harika görünüyorsun. Taze beyaz taban ve sarı veya yeşil bazı sıçramalarına ekleyin ve kendinizi bir rakipsiz kıyafet olacak.

Mor ayakkabı (özellikle bizim favori eflatun tondaki!) Inanılmaz benzersiz ve serin. Çok daha heyecan verici ortalama siyah topuklu daha, bu ayakkabı sizi fark almak istediğinizde için idealdir. siyah ve beyaz nötr, ile eşleştirilmiş kalın renk parlak sıyrılıyor. mavi ile eşleştirilmiş zaman da mor ayakkabı ile mavi kot rahat ve muhteşem bir görünüm olduğu anlamına harika görünüyor. o mavi kot almak ve pembe üst eklemek ve sadece bir katil hafta sonu göz çivilenmiş ettik.

Mercan ve pembe ayakkabılar süper kadınsı ve tatlı. bazen sert, mercan / pembe ayakkabılar kadınsı pansuman için mükemmel bakabilirsiniz siyah topuklu, çok daha yumuşak. Böyle pembe ya da turuncu (baz tonları) ile ya açık mavi ya da nane yeşili, veya maç mercan olarak pastel tonları, renkleri Çifti. Gri standart siyah bir yumuşak bir alternatif sunarken temelleri gelince, beyaz mercan ve pembe taze görünüyor.

hala oldukça basit olsa da, çıplak ayakkabılar siyah büyük bir nötr bir alternatif yapabilirsiniz. açık renk siyah ayakkabılar çok ağır bakmak kıyafetler için idealdir. gri, beyaz, krem ​​kıyafetler, giyiyorsun zaman yanında çıplak bir çift ayakkabı deneyin ya da allık ve farkı fark edeceksiniz. doğal arka düşer gibi turuncu veya kırmızı deyimi parçaları ile eşleştirilmiş rengi de harika görünüyor.

Altın ayakkabı yılın en büyük ayakkabı trendleri biridir. Benzersiz ve tamamen kaçırılmayacak bu ayakkabılar herhangi bir kıyafet bir çarpıcı yanı vardır. bu deyim vericilere giyerken cesur desenleri önlemek için en iyi olsa da, bu tür, kırmızı zümrüt, mavi ve bordo gibi zengin blok renkler ile harika görünüyorsun. Bu tonların herhangi biri ile altın karamel saç ayakkabılarını eşleştirmek ve iyi dengelenmiş bir görünüm için gerekirse beyaz veya siyah ekleyin.

Altın ayakkabı nasıl gümüş metalik bir çifti çalışıyorum hakkında, zevkinize için çok iseniz. Parlak ve biraz fütüristik, gümüş ayakkabı keskin ve şık. Böyle siyah, lacivert ve beyaz olarak serin temel tonlar ile eşleştirilmiş benzersiz renk en iyi Koyu Karamel Saç Rengi görünüyor. sizin kıyafet için parçaları özelliği söz konusu olduğunda, gümüş soğuk bir görünüm iltifat sıcak renkler seçin. Kırmızılar, pembeler ve sıcak bej tonları olacak tüm çifti olağanüstü iyi.

ayakkabı değil geleneksel popüler renk, gri 2016 için bir moda favori olarak ortaya çıkmıştır ederken sesi benzersiz bir görünüm yaratmak, bir yerde temel renk tonları ve vurgulamak tonlar arasındaki düşer. ya süet veya rugan çeşitleri gri topuklu ya da çizme seçin ve minimal renk ve tarzları ile eşleştirmek. Yumuşak pembeler, beyaz, krem, kömür ve siyah renk bir tatlı nokta paletini sağlayacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

back to top