16 Eylül 2016 Cuma

0

Tozlu Erkek

Başarılı bir Instagram yazı işçiliği söz konusu olduğunda, bazen hepsini alır akıllı zekâ ya da düzenlenmesi bazı zevkli pervane bir parçasıdır. (Biz, size foodies arıyoruz.) Diğer kez mükemmel ek sanatlı koordinasyon sadece doğru miktarda gerektirir. Ayrıca doğal bir manzara ya da iki göz var moda tutkunları için, ticaretin hile tamamlayıcı fon için şık bir kıyafet eşleşen gerektirir ve estetik bir çekim için bir iPhone kamera çerçevesi içine sıkarak.

Örneğin, al, o Ritz Paris daldı devasa gölgelik yatak opulent olarak her bit parıldayan küçük Fendi sayıda uzanmanız luxe için güçlü bir harf yapar altın saçlı Soo Joo Park. kendini eşit derecede canlı çiçek-Splattered ekin üst giymiş bir papağan desenli plana karıştırma bir pic paylaştı Bu arada, Instagram O kız Carlotta Kohl aklın bir daha tropikal durumda olmalı. Ve sonbaharın zengin işlemeli teklifleri ile küçük bir matchy-matchy tozlu ayakkabı oynarken daha kolay olamazdı. Özellikle gösterişli duvar deri Bally loafer'lar geometrik çifti kendi yankısını bulur ederken yatak köşesinde bir barok duvar kağıdı yansıtan o uzun boylu, altın yaldızlı bir ayna olasılıkla bir zemin uzunlukta Emilia Wickstead cüppe zarif brokar baskı yükseltmek olacaktır. yaklaşımınız ne olursa olsun, sadece bir nedenden dolayı iç tasarım denir hatırlıyorum.

Simons Amerikan etiket Calvin baş yaratıcı memuru görevinden varsayar olarak Klein-duyuru, bu ayın başlarında geldi ama geçen yılın sonlarında haber de ev kurucusunun sinyal koleksiyonları sayısallaştırılmış 10 o Dior sol andan itibaren neredeyse ima edildi Bahar 1995 Güz 1999 ile.

Bronx doğumlu, Klein 1962 yılında FIT mezun oldu ve altı yıl sonra onun etiketi başlattı. Başından beri, onun tasarımları dostu kadındı. "Benim giyim," Klein ", gevşek, kolay ve seksi, 1975 yılında Vogue söyledi. . . . Sen tozlu benim aramda geliyor ne olduğunu bilmek istiyorum ve: ama ruh her zaman rahat olduğunu "Brooke Shields ve onun nefes nefese fısıltı, pist Kapalı Klein kışkırtıcı reklam için bir tutku, bazen FCC düşünmek derde soktu vardı" benim Calvins? "ya da kötü şöhretli" CK One eroin şık "kampanyaları. onun bir klinik ya da antiseptik minimalizm olmamasına rağmen pist üzerinde, Klein'ın çalışması, sadeliği ve saflığı ile tanımlandı. Aksine, onun tasarımları ortaya ya da saten ve formalar ve nötr olmayan renkler için vücut dolayısıyla etmedeki duygusunu geliştirmek amaçlanmıştır.

Simons, onun Calvin Klein nasıl görüneceğini hakkında henüz hiçbir şey söylemedi, ama o çekül olasıdır bir dönem varsa, o 90'larda olabilir. Belçika 1995 yılında kendi erkek giyim etiket başlattı ve on yılın gençlik göz onun için bir mihenk taşı olmaya devam etmektedir. biz onların balık kuyruğu hems ve origami kıvrımlar kılıf ve tank elbiseler bu koleksiyonları yolumuza çalıştı Ne, daha var, biz sağ Stella modelleri dönemin en sırtında yürümek nasıl Calvin tasarlanmış görünüyor çoğu sadece tarafından vurdu Tennant, Carolyn Murphy, Kirsty Hume, Kate Moss-içine günümüz dolapları.

Hepimizin mutlaka tozlu giyim en büyüklerinden biri olacak ne beklemek gibi erken 2017 için ayarlanır, New York gördüğüm-üzgün olan, millet başlangıçları değil, bu Eylül tıklayın Calvin Klein en iyi 90'ların gösterileri ile.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

back to top