19 Ocak 2014 Pazar

0

NK Tırnak Bakım Ürünleri

Gratis mağazalarında satılan NK markalı tırnak bakım ürünlerini ilk gördüğümde merak etmiştim ve bir indirimde çoğunu aldım.Yanlış hatırlamıyorsam 4-5 ay önce satılmaya başlandı.Ürünler Amerika'da üretilmiş.


İlk ürün oje kurutucu.Kesinlikle çok memnun kaldım.Hem ojenin hızlı kurumasını,hem parlak durmasını sağlıyor,hem de kalıcılığını arttırıyor.İnsanlar bir ojeyi 3-4 gün kullanırken bana 2 gün zor dayanır.Hele bazı ojeler 1 günde çıkıyor.Fakat bu ürünü kullandığımda ojelerimin çok daha uzun süre kalıcı olduğunu farkettim.Herkesin bayıla bayıla kullandığı NYC oje kurutucudan ben de aldım fakat tırnaklarım acayip sararttı ve kullanmayı hemen bıraktım.Kesinlikle bu kurutucuyu tavsiye ediyorum.


İçlerinde en uzun süre kullandığım bu kalsiyum jel.Tırnaklarımı uzatmamı sağlayan süper ürün.Tırnaklarım çok ince ve zayıf.Ben uzun tırnak düşkünü değilim fakat son bir kaç aydır heves ettim ve bu ürün sayesinde tırnaklarımı uzatabildim.Ojemi sürmeden önce 1 kat kalsiyum jelden sürüyorum.Kısa sürede kuruyor ve üzerine ojemi sürüyorum.Hem tırnaklarıma bakım yapıyor hem de sararmasını önlüyor.


Tırnak sertleştiriciyi de kalsiyum jel kullanmadığım zamanlarda kullanıyorum.Yine bunu da oje sürmeden önce sürüyorum.Bundan da aynı derecede memnunum.


Bende bulunan son ürün blue diamond top coat olarak geçen tırnak sertleştirici,oje koruyucu..Açıkçası bunu kullanmaya sıra gelmediği için yorum yapamayacağım çünkü oje kurutucu benim top  coat ihtiyacımı fazlasıyla karşılıyor.Eminim diğer ürünler gibi bu da başarılıdır.


Bende bulunan 4 ürün dışında 2-3 ürünü daha var sanırım.Gratis mağazalarında 3,5 TL gibi uygun bir fiyata bulabilirsiniz.İndirim zamanları daha uygun fiyata almanız mümkün.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

back to top