28 Nisan 2014 Pazartesi

0

Essence Bloom Me Up Koleksyonundan Seçtiklerim

Essence'in yeni koleksyonu yeni yeni mağazalara gelmeye başladı.Ben de haftasonu Kadıköy'de yeni açılan mağazasında buldum ve beğendiğim bir kaç ürün aldım.Koleksyon tükenmeden paylaşmak istedim.Bu sabah makyajımda bütün ürünleri kullandığım için ilk izlenimim de mevcut.

Bloom Me Up Kolesyonu bahara uygun oldukça pastel renklerden oluşuyor.Benim gördüğüm kadarıyla kolesyon 3-4 tane oje,1 aydınlatıcı,2 far,2 krem allık,2 ruj ve 1 kalemden oluşuyor.
Zaten hemen hemen her kolesyonda benzer ürünler çıkıyor.Aydınlatıcı ve farların üzerindeki çiçek desenleri çok hoş.Yine gel beni al diyor.


Aydınlatıcı 01 rose it up.Zaten rek renk.Bu rengi grimsi uçuk pembe diye anlatmak istiyorum :)


Gördüğünüz gibi çok çok açık griye dönük pembe.Pigmentasyonu fena değil.Dilerseniz çok hafif uygulayarak doğal bir aydınlık elde edebilirsiniz.Veya yoğun uygulayarak yoğun bir aydınlık sağlamak mümkün.


Krem allıklardan 02 blooming tender rengini aldım.Açık renk allık seviyorum fakat bu çok açıkmış.Hiç belli olmuyor.Bu renge yavru ağzı mı deniyordu???


Bence koleksyondaki en ilgi çekici ürün bu çift taraflı kalem.Bir tarafı kaç altını aydınlatmak için diğer tarafı göz içini aydınlatmak için.Her ikisi de çok kremsi.


Açık pembe olan tarafı kaş altı için.


Ten rengi tarafı isi göz içine uygulamak için.Ben her ikisinin de rengini çok beğendim.


Son olarak tekli farlardan 02 rose it up rengini aldım.Yine çok açık bir pembe :) Bu koleksyondaki renkler çok açık.Pastel olayı abartılmış :) Diğer farlar şampanya ve yeşil/mavi gibi bir renkti.


Koleksyon kötü değil fakat hep benzer ürünler çıkıyor.Renkler bile hemen hemen aynı.Essence'ten daha değişik ürünler bekliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

back to top